Konkurencyjne dżinsy damskie z przetarciami

Reakcja mediów sportowych na derby stolicy na Russian Railways Arena

CSKA bez Akinfeeva i Diveev, Loko bez Miranczuka

Redaktorzy Sport24 badają początkowe składy drużyn, naprawiając poważne straty kadrowe obu drużyn.

„Pierwsza runda mistrzostw Rosji po przerwie zimowej przyniosła nam moskiewskie derby - Lokomotiw vs. CSKA. Obie drużyny ponoszą poważne straty personalne. Tak więc z powodu choroby (według informacji poufnych, z powodu koronawirusa, według CSKA, z powodu SARS) Igor Akinfeev i Igor Diveev przegapili mecz. Aby zastąpić kapitana, drużyna wojskowa zwróciła Ilyę Pomazun z dzierżawy na Uralu, a zamiast Diveeva do bazy wyszedł weteran Vasin.

Loko ma jeszcze większą listę nieobecnych. Murilo, Ignatiev, Ze Luis i Smolov są niedostępni. Ale główną stratą jest lider zespołu Anton Miranchuk, który dochodzi do siebie po kontuzji mięśni. Ponadto podstawowi gracze Stanislav Magkeev i Dmitry Barinov właśnie wyleczyli kontuzje i zaczęli grać na ławce rezerwowych.

Pomimo epidemii kontuzji Marko Nikolic nie odszedł od schematu 4-4-2, który grał na zgrupowaniu z diamentem na środku pola. Dzięki Krychovyakowi i młodemu Mukhinowi, spadającemu na tę samą linię z obrońcami, „Lokomotiv” z łatwością pokonał presję CSKA. Goście próbowali wyprowadzić piłkę w pole karne Guilherme z powodu nawisów z flanki. "

Szybki cel Lisakovica

Korespondent "Mistrzostw" Anatolij Romanow chwali białoruskiego legionistę "Loko" Witalija Lisakowicza, który już w 6. minucie otworzył wynik w meczu.

„Prawie pierwsze dotknięcie piłki przez Pomazuna miało miejsce, gdy bramkarz musiał ją wyskoczyć z bramki. Epizod z szybkim golem „Lokomotivu” rozpoczął się po stracie Baktiyora Zainutdinova pod presją (dobrze zagrał Daniil Kulikov), a zakończył sprytną, przebiegłą sztuczką Witalija Lisakowicza, który usunął z drogi Viktora Vasina. Jest mało prawdopodobne, aby Pomazun miał szansę pomóc CSKA - takie ciosy powinni blokować obrońcy.

Lokomotiv generalnie kontrolował grę, a Lisakovich wyróżniał się mobilnością, graniem, niestandardowymi akcjami. Podopieczni Marko Nikolica dość często grali piłką przez środek pola, gdzie dzięki karo w środku pola i kilku napastnikom zawsze było wystarczająco dużo ofert. I choć „kolej” mniej uderzyła przerwą (uderzeniami - 4: 6, na bramkę - 2: 2), to pierwszą połowę wygrali zasłużenie.

Akinfiejew nie wystarczył

Reakcja mediów sportowych na derby Moskwy na Russian Railways Arena

Loko ma jeszcze większą listę nieobecnych. Murilo, Ignatiev, Ze Luis i Smolov są niedostępni. Ale główną stratą jest lider zespołu Anton Miranchuk, który dochodzi do siebie po kontuzji mięśni. Ponadto podstawowi gracze Stanislav Magkeev i Dmitry Barinov właśnie wyleczyli kontuzje i zaczęli grać na ławce.

CSKA naprawdę nie mógł nic wymyślić. Próbowaliśmy znaleźć wolne miejsce łącząc bocznych obrońców, a Nikola Vlasic otworzył się na flance w strefie Dmitrija Rybchinsky'ego, próbując wykorzystać brak defensywnych umiejętności nawróconego pomocnika, ale skuteczność CSKA w ataku była minimalna.